Diamonds Athuruga Beach & Water Villas

Diamonds Athuruga Beach & Water Villas, Maledivy, Jižní Ari Atoll, 15.2.2018, All inclusive

Diamonds Athuruga Beach & Water Villas starstarstarstarstar

Diamonds Athuruga Beach & Water Villas
Termín:
15.2. – 24.2.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:133038182
134 080 Kč 4 966 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Popis
Resort s neformální atmosférou s nádhernými bílými písečnými plážemi nabízející výborné podmínky ke šnorchlování na vlastním korálovém útesu!
Poloha
South Ari Atoll, vzdálenost od letiště 90 km – transfer hydroplánem 25 minut.
Rychlý přehled
transfer - hydroplán
ALL INCLUSIVE v ceně
skvělé šnorchlování na vlastním útesu
Stručná poloha
90 km od letiště v Malé
u nejlepších míst na světě k pozorování žraloků obrovských
Rozloha
délka cca 250 m, šířka cca 240 m.
Popis resortu
velmi oblíbený malý ostrov plný zeleně láká své klienty především na své dokonalé služby ALL INCLUSIVE a perfektní servis. Velice příjemné ubytování, vše v jednoduchém a čistém stylu plném bílé barvy. 46 Beach bungalovů, 1 Family Beach Bungalow, 1 Family Garden Bungalow a 25 vodních vil.
Vybavení resortu
2 restaurace, 2 bary, SPA centrum, pilates, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kanoe, rybaření, plážový volejbal, stolní tenis, hrací automaty, Nintendo Wii, animační programy, boutique, business centrum, SAT/TV v lobby, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet v lobby zdarma.
Vybavení pokoje
Beach bungalov - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Beach bungalov pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Beach bungalov - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, multimediální přípojka, koupelna, sprcha, WC, venkovní sprcha, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.
Stravování
formou ALL INCLUSIVE.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci* neomezenou konzumaci vína, piva, koktejlů a nealkoholických nápojů, kávy, čaje a vybraných lihovin* minibar (doplňován 1x denně)* služby prádelny* Wi-fi internet v lobby a v hlavním baru* služby lékaře* vybavení na šnorchlování* nemotorizované vodní sporty* denně šnorchlování s průvodcem na vlastním korálovém útesu * denně šnorchlování s průvodcem na vlastním korálovém útesu* výlet na místní obydlený ostrov** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Náš názor
Resort s neformální atmosférou s nádhernými bílými písečnými plážemi nabízející výborné podmínky ke šnorchlování na vlastním korálovém útesu!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vodní vile.
Odkaz na www
http://www.athurugabeach.diamonds-resorts.com
Www odkaz popis 1
www.athurugabeach.diamonds-resorts.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK