Svět

Svět, Česká republika, Jižní Čechy, 26.4.2018, Snídaně
Svět
Termín:
26.4. – 29.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:123600217
2 620 Kč 98 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL SVĚT
Poloha
hotel se nachází v okrajové části Třeboně (500 m od centra), v bezprostřední blízkosti rekreačního rybníka Svět (215 ha) a nedaleko lázeňského komplexu Aurora. Kolem hotelu vedou značené cyklistické stezky do okolních lesů a po hrázích rybníků.
Koupání
relaxační centrum lázní Aurora vč. bazénu se slanou vodou 300 m. Rybník Svět 20 m. Pískovny 20-30 min. na kole.
Vybavení
hotelová restaurace, lobby bar s letní terasou, výtah, dětský koutek a hřiště, minigolf, WiFi internet, sluneční terasa s lehátky, relaxační zahrada. Parkování na hotelovém parkovišti (za závorou)
Speciální nabídka
WiFi internet ZDARMA. Dítě do 2,99 let bez nároku na služby ZDARMA. Nekuřácký objekt.
Doprava
vlastní
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Dětská cena platí při ubytování s 1 dospělou osobou na pokoji. Při ubytování 1 dospělé osoby a 1 dítěte na pokoji platí dospělá osoba cenu za jednolůžkový pokoj a dítě dětskou cenu. Možný pobyt se psy.
Cena zahrnuje
Ubytování: 1 a 2-lůžkové pokoje, hygienické zařízení, TV-SAT, telefon, WiFi internet., Stravování: snídaně formou švédského stolu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK