Víkendový pobyt v lázních - Hotel Nový dům

Víkendový pobyt v lázních - Hotel Nový dům, Česká republika, 26.4.2018, Polopenze

Víkendový pobyt v lázních - Hotel Nový dům starstarstar

Víkendový pobyt v lázních - Hotel Nový dům
Termín:
26.4. – 28.4.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:136801889
2 830 Kč 105 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Wellness & relax - Hotel Nový dům
Poloha:
největší objekt lázní leží přímo v lázeňském parku.
Popis hotelu:
budova z r. 1986 slouží jako centrální recepce pro všechny ubytovací objekty. Jedná se o moderně vybavený hotel, ve kterém je denní bar, dva výtahy, recepce, servisní středisko pro hosty, vyhlídková terasa, zimní zahrada, V hotelu se poskytují vybrané procedury. Celková kapacita je 167 pokojů.Adults only - pro osoby starší 18ti let.
Vybavení pokoje:
Kategorie STANDARD je vybavena TV-SAT, Wi-Fi telefonem, trezorem, balkonem,sprcha/WC, možnost zapůjčení ledničky za poplatek.Za příplatek možná kategorie SUPERIOR a APARTMÁ. SUPERIOR obsahuje základní vybavení kategorie STANDARD a navíc nabízí tyto bonusy:1x láhev minerální vody při příjezdu na pokoji, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí na pokoji, hotelová kosmetika v koupelně, župan k dispozici v průběhu celého pobytu a parkování v ceně.Kategorie APARTMÁ je shodná s pokoji kategorie "Superior" a navíc nabízí tyto bonusy: 2 prostorné pokoje – obývací pokoj a ložnice, minibar k dispozici (platba dle spotřeby), 1x láhev domácího vína při příjezdu na pokoji, župan a pantofle k dispozici v průběhu celého pobytu.
Stravování:
v lázeňské jídelně cca 200 m od hotelu (pokud není v programu uvedeno jinak), snídaně, oběd a večeře – bufet.
Léčebné procedury:
v hotelu se nachází část léčebného provozu a fitnesscentrum. Na ostatní procedury se dochází do blízkých lázeňských domů - viz léčebné metody.
Poznámka:
parkování před hotelem (při včasné rezervaci a za poplatek) Pobyt domácích zvířat je povolen za poplatek. Objekt je nekuřácký.
Cena zahrnuje
2x ubytování s polopenzí, 1x kávu a zákusek dle denní nabídky, 1x uhličitou koupel (30min.), 1x klasickou masáž částečnou (30 min.), denně bezplatný vstup do fitness s výhledem na Jizerské hory, WiFi internetové připojení
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 15,-/os./noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK