Vilamendhoo Island Resort & Spa

Vilamendhoo Island Resort & Spa, Maledivy, Ari Atoll, 15.3.2018, All inclusive

Vilamendhoo Island Resort & Spa starstarstarstar

Vilamendhoo Island Resort & Spa
Termín:
15.3. – 24.3.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:133037517
72 670 Kč 2 692 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vilamendhoo Island Resort and Spa
Popis
Svěží ostrov s bujnou vegetací s plážemi kolem celého ostrova!
Poloha
South Ari Atoll, vzdálenost od letiště 93 km – transfer hydroplánem 25 minut.
Rychlý přehled
transfer - hydroplán
možnost příplatku na ALL INCLUSIVE
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
slevy pro děti do 15 let
skvělé podmínky na šnorchlování na vlastním útesu
resort zaměřený na aktivity
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
93 km od letiště v Malé
v těsné blízkosti vyhlášených potápěčských lokalit
Rozloha
délka cca 900 m, šířka cca 250 m.
Popis resortu
resort s přátelskou a neformální atmosférou se pyšní 1,5 km dlouhou bílou písečnou pláží. Místní korálový útes nabízí vhodné podmínky pro šnorchlování.13 Garden pokojů, 111 Beach vil, 30 Jacuzzi Beach vil a 30 Jacuzzi Water vil.
Vybavení resortu
4 restaurace, 4 bary, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarán, kajaky, jetski, vodní lyžování, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, putting green, stolní tenis, billiard, pétanque, boutique, dětský klub, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma.
Vybavení pokoje
Garden pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Pojmenování zařízení 1
Garden vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky a možnost ubytování pro 2 děti
Popis zařízení 1
Garden pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, terasa s plážovými lehátky. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.
Stravování
plná penze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.ALL INCLUSIVE zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci Funama nebo Ahima (podle místa ubytování na ostrově)* neomezenou komzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů po skleničkách (prémiové značky za poplatek)* lahvovou vodu* 24-hod. Tea (jednoduché občerstvení)* minibar (doplňovaný 1x denně) - 1,5 litru lahvové vody, nealko, pivo, káva, čaj ledová káva a ledový čaj* malou láhev šampaňského na pokoj a pobyt* sunset cruise* půlhodinovou skupinovou lekci šnorchlování* půlhodinovou skupinovou lekci windsurfingu* půlhodinovou skupinovou lekci tenisu* fitness, volejbal, tenis, badminton, šipky, stolní tenis, billiard, snooker, fotbal* kajaky, windsurfing** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Náš názor
Svěží ostrov s bujnou vegetací s plážemi kolem celého ostrova!
Speciální nabídka
*** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE* květiny* talíř ovoce*** VÝROČÍ STŘÍBRNÉ/ZLATÉ SVATBY* květiny* talíř ovoce** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace
Poznámka
za příplatek možnost ubytování v Beach ville, Jacuzzi Beach vile nebo Jacuzzi Water vile.
Odkaz na www
http://www.vilamendhooisland.com
Www odkaz popis 1
www.vilamendhooisland.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery uvedené v popisu u hotelu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK