Dagmar Klepáčková CA Orchidea

  • +420 720 962 602
  • hostinne@ca-orchidea.cz

Silvestr v Paříži 2020 VŠE V CENĚ průvodce, ubytování v hotelu, snídaně, doprava

Termín:29.12. (Út) - 01.01. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:911505

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 3 190 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Poloha
Navštivte překrásnou PAŘÍŽ, prožijte zde Silvestr a zažijte jedinečnou atmosféru za super cenu s ubytováním v hotelu, pokoje s vlastním příslušenstvím, snídaně, zkušený průvodce, autobusová doprava.

Francie PAŘÍŽ, poznávací zájezd, Silvestr, ROMANTIKA a ZÁŽITKY!

Oslavy Silvestra v centru metropole vyvrcholí od 23 hodin večer na bulváru Champs Elysées, která se stane pěší zónou a u Vítězného oblouku, kde se bude promítat barevná světelná show. Promítání bude ukončeno odpočítáváním příchodu nového roku za doprovodu úžasných světelných efektů.

Konečná cena s ubytováním v hotelu se snídaní a pokoji s vlastním příslušenstvím.

- PROFESIONÁLNÍ PRŮVODCE

- PĚKNÝ HOTEL SE SNÍDANÍ

- DOPRAVA AUTOBUSEM, MOŽNOST OBČERSTVENÍ, KLIMA, TOALETA

- BEZ PŘÍPLATKŮ ZA NÁSTUPNÍ MÍSTA - CELÁ ČR PO TRASE Z OSTRAVY PŘES OLOMOUC, BRNO, PRAHU, PLZEŇ, ROZVADOV - další nástupní místa níže.

Navštívíte a zažijete to nejlepší co PAŘÍŽ svým návštěvníkům nabízí - Louvre, Eiffelovu věž, Invalidovnu, Champs Ellysées, náměstí Svornosti, Notre Dame a další skvosty.

Můžete také zažít romantickou projížďku lodí po Seině, francouzskou kuchyni a nasát jedinečnou Silvestrovskou atmosféru.

Profesionální průvodce Vám umocní Vaše zážitky, rozšíří obzory a bude Vám ve Vašem poznávání nápomocen.

V případě zájmu si můžete realizovat vlastní individuální program - prosíme informovat o tomto průvodce v průběhu zájezdu a dohodnout následný čas a místo, kdy se připojíte ke skupině.
Uvedený program může být individuálně upraven a optimalizován průvodcem. V případě potřeby programu může být využita i místní doprava (metro, apod.) v ceně cca 3 až 6€ za přejezd.
Ubytování
Hotel Premiere Classe / Hotel Ibis poskytuje příjemné ubytování v pohodlných a dobře vybavených pokojích s vlastním příslušenstvím na pokoji (koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou), satelitní televizí a Wi-Fi přístupem k internetu zdarma.
Stravování
Kontinentální snídaně včetně nápojů v ceně zájezdu.
Doprava
Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň – časy budou upřesněny dle nástupních míst. Doprava: je realizována klimatizovanými zájezdovými autokary s toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).
Cena zahrnuje
doprava zájezdovým autobusem
přepravní poplatky
ubytování v hotelu**+
profesionální průvodce
pojištění CK
Cena nezahrnuje
vstupy dle zájmu: Eifelovka, Louvre, projížďka lodí, přejezdy podzemní i nadzemní dráhou (celkem cca 60 Euro)
kapesné dle vlastního uvážení
pojištění léčebných výloh 28,- Kč/os./den
Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 99Kč
Program
Den 1.
Odjezd.
Odjezdy z ČR po trase z Ostravy přes den kolem poledne (čas bude upřesněn dle konečného počtu nástupních míst), přes Olomouc, Brno, Prahu (cca 17:00), Beroun, Plzeň a Rozvadov, přejezd přes Německo do Francie.
Den 2.
Příjezd do Paříže
v ranních hodinách (před Paříží uděláme ranní přestávku na hygienu a občerstvení). Přejezd do centra Paříže. Prohlídka historického centra s průvodcem, Vítězný oblouk, Champs Elyssées, náměstí Concorde, Radnice, kulturní Centre Pompidou, náměstí Pigalle, kabaret Moulin Rouge, Les Halles, kostel St. Eustach, Justiční palác. Latinská čtvrť: Panthéon, universita Sorbonna, Lucemburská zahrada. Večerní Montmartre. Odjezd na hotel, ubytování a nocleh. Přesný průběh programu oznámí průvodce před započetím prohlídky.
Den 3.
Poznávací program v Paříž.
Odjezd z hotelu, poznávací program v Paříži: Eiffelova věž, Martovo pole, Invalidovna resp. její část Église du Dome, kde je hrobka Napoleona, jehož ostatky sem byly přivezeny z Elby, Alexandrův most, zahrady Tuilleries. Návštěva muzea Louvre, galerie umělecké galerie v bývalém nádraží d´Orsay s díly proslulých impresionistů. La Défense - supermoderní čtvrť s La Grande Arche. Romantická projížďka lodí po Seině (fakultativně). V POZDĚJŠÍ VEČERNÍCH HODINÁCH BUDE INDIVIDUÁLNÍ VOLNO. Odjezd z Paříže bude po půlnoci (cca 02:00 hod.) dle pokynů průvodce. Přesný průběh programu oznámí průvodce před započetím prohlídky.
Den 4.
Návrat.
Příjezd domů, výstupy po trase v odpoledních a večerních hodinách.

Podobné zájezdy

Silvestr v Paříži 2020 VŠE V CENĚ průvodce, ubytování v hotelu, snídaně, doprava

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:29.12. (Út) - 01.01. (Pá) 2021 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Silvestr v Paříži 2020 VŠE V CENĚ průvodce, ubytování v hotelu, snídaně, doprava
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK A21 Holidays s.r.o. IČO: 05391075
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...