Dagmar Klepáčková CA Orchidea

  • +420 720 962 602
  • hostinne@ca-orchidea.cz

Adventní Mnichov

Termín:27.11. (So) - 27.11. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:983562

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 899 Kč

Poloha
Bavorské město piva a preclíků není jen místem konání Oktoberfestu, ale také jedněch z nejhezčích vánočních trhů, které Německo nabízí. Každý rok tu můžete na náměstí Marienplatz, pod monumentálním chrámem Panny Marie Frauenkirche ochutnat vánoční dobroty, svaření víno a dokonce i klasické vánocemi ovoněné preclíky.
Program
Odjezd v ranních hodinách. Příjezd do Mnichova kolem poledne. Následuje krátká procházka s průvodcem, která vám přiblíží historii města stejně jako zajímavá místa, která stojí za vidění. Nová radnice se zvonkohrou vás jistě svoji dech beroucí architekturou učaruje. Dále uvidíte Mariánský sloup, kostel Panny Marie, Královskou rezidenci tvořenou rozsáhlým komplexem budov, dvorků a parků. Můžete se také podívat do velkého zámeckého parku Hofgarten, geometrický osově a středově symetrický dle francouzských vzorů, který i v zimě působí kouzelně. Následuje osobní volno, které doporučujeme trávit na Marienplatz. Navštívit byste měli i Viktualienmarkt, kde vám trhovci  nabízí mnoho vánočních dobrot a pochutin. Městem se můžete projet v adventní tramvaji, která je opravdu bohatě zdobená. Večer se s městem rozloučíme za zvuku alpských písní znějících z balkonu radničního domu. Odjezd kolem 18:00. 
Cena zahrnuje
  • zpáteční jízdenka 
  • 1 palubní a 1 příruční zavazadlo
  • služby průvodce
Cena nezahrnuje
  • vstupy do objektů 
  • cestovní a úrazové pojištění
Nástup / Výstup
Adventní trhy budou organizovány se zohledněním aktuální epidemiologické situace, která může mít vliv na podmínky konání trhů. Program zájezdu tak může být vlivem vládních opatření změněn.

NÁSTUPNÍ MÍSTA:
PRAHA - 6:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENENÝCH KOPULÍ 
BEROUN - 7:15 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ - 8:00 ZASTÁVKA MHD OC ČERNICE
ROZVADOV - 9:00 Sv. Kateřina, čs. MOL/Mc. Donalds

Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení min 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.

ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Podobné zájezdy

Adventní Mnichov

destinace: Německo, Bavorsko, Mnichov

termín:27.11. (So) - 27.11. (So) 2021 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Mnichov
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Vega Tour, s.r.o. IČO: 62917072
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...