Dagmar Klepáčková CA Orchidea

  • +420 720 962 602
  • hostinne@ca-orchidea.cz

Tropical Islands

Termín:09.04. (Ne) - 09.04. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:702067

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 234 Kč

Poloha
Zavítejte do aquaparku, který nikdy nezavírá, má kapacitu přes 6 600 lidí, na výšku by se do něj vešla Socha Svobody a na délku Eiffelova věž. Tropical Islands tvoří obrovská hala s uměle vytvořeným tropickým klimatem, která leží v německém Braniborsku.
V Tropical Islands Vás čeká největší vnitřní deštný prales na světě, který skrývá přes 50 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle. Tropická vesnička Vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jako by z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue. V nákupní uličce si můžete pořídit nejen nové plavky, ale i ručně vyráběné suvenýry z exotických koutů světa, jako jsou třeba korálky, přívěsky či obrázky. Dětský koutek Tropino Club nabízí malým návštěvníkům obrovskou horolezeckou stěnu nebo projížďku na lodičkách. Aquapark se pyšní také nejvyšším tobogánem v Německu měřícím 25 metrů, na němž můžete dosáhnout rychlosti až 70 km/h. Díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z horkovzdušného balonu plněného heliem obdivovat krásu okolní exotiky. Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a kromě nádherných pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky. Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.
Program

1. den

odjezd v nočních hodinách předchozí den.
Celodenní koupání v unikátním aquaparku Tropical Islands – Jižní moře s písečnou pláží a palmami, Balijská laguna s vodopádem, deštný prales s více než 50 000 rostlinami a exotickými zvířaty, originální stavby z tropů, obchůdky se suvenýry, restaurace a různé atrakce za příplatek. Modrý tobogán Power-Turbo (délka 76 m, rychlost až 70 km/h), žlutý tobogán (délka 149 m), červený tobogán Crazy River s nafukovacími kruhy (délka 112 m), široká skluzavka nejen pro děti. U Balijské laguny jsou další 2 menší tobogány.
Tropino Club pro děti - motokárová dráha, softbalová aréna, prolézačky, skluzavky, bazének se čluny, lego hrad s 2 500 stavebnicovými kostkami a mnoho dalších atrakcí. Nový Jungle Splash vedle Jižního moře - 8 nových skluzavek a další vodní hry. Teplota vzduchu uvnitř areálu je cca 25°C.
Saunový svět (vstup bez plavek) - největší saunový komplex v Evropě - několik druhů saun a vířivek rozdělených do 7 oblastí.
V roce 2016 byl otevřen venkovní areál Amazonie, který je s halou propojený krytou chodbou - 2 bazény (jeden s vířivkami a pomalou řekou, druhý se skluzavkou), 250 m dlouhá divoká řeka White Water River, Pororoca - surfařský simulátor, dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty, velká louka s lehátky. Voda je vyhřívaná na 31°C.
Odjezd vpodvečer. Návrat do ČR v nočních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem
technický doprovod
Cena nezahrnuje
vstupné (základní vstupné cca 40 €, děti 6 - 11 let, studenti, senioři 65+ let cca 30 €, vstupné do saunové části cca 14 €)
Slevy
Cena 1 234 Kč/osoba platí při objednání do 31. 3. 2023.

Podobné zájezdy

Tropical Islands

destinace: Německo, Poznávací zájezdy - Německo, Německo

termín:09.04. (Ne) - 09.04. (Ne) 2023 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Tropical Islands
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Kalousek s.r.o. IČO: 28801377
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...