Dagmar Klepáčková CA Orchidea

  • +420 720 962 602
  • hostinne@ca-orchidea.cz

Antonia ***

Termín:13.06. (Čt) - 20.06. (Čt) 2024

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1064987

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 8 960 Kč

Popis zajezdu
Antonia O ubytování Prostorné terasy, z kterých budete mít výhled na moře i na krásné západy slunce. Moře jen přes ulici a menší pláž buď hned u ubytování, nebo hlavní pláž cca 250 metrů. To jsou hlavní plusy ubytování Antonia. Poloha a popis Studia Antonia se nachází v první řadě, hned u moře. Pefki je známé svými romantickými západy slunce, které si budete moci vychutnat z prostorné terasy. Vykoupat se můžete na menší pláži, která se nachází hned u ubytování, nebo popojdete cca 250 metrů na hlavní pláž. Na večerní procházky po pobřežní promenádě to budete mít také kousek. Studia Studia jsou vhodná až pro 3 dospělé osoby. Rádi vám v případě ubytování rodiny se 2 dětmi přidáme do studia jednu přistýlku. Každé studio je vybaveno kuchyňským koutem se základním vybavením, lednicí a vařičem. Samozřejmostí je TV i vlastní koupelna s WC. Relaxovat můžete na prostorné terase, kde využijete k posezení stůl a židle. Služby Všechna studia v nabídce mají možnost bezplatného Wi-Fi připojení, za poplatek (cca 5 euro/den) pak můžete využívat digitální klimatizaci. Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát.  Stravování Základní nabídka zájezdů pro letovisko Pefki je bez stravování. Díky blízkosti místních pekáren, supermarketu a trhu si jídlo zajistíte jednoduše sami. Pokud se však rozhodnete odpočinout si na dovolené od vaření, je možné si objednat zájezd se snídaní a využít naší partnerské restaurace v hotelu Galini. Řecká taverna, kde oceníte skvělou kuchyni i výhodnou lokaci. Najdete ji přímo v centru Pefki u pláže, od studií Antonia je vzdálená cca 450 metrů, od studií Dorosia pouhých cca 150 metrů.  Destinace Křišťálově modré moře, prostorné široké pláže, pozvolný vstup do moře a dechberoucí západy slunce. To jsou hlavní pojmenování, které bychom mohli přiřadit k letovisku Pefki. Pefki se nachází na druhém největším ostrově v Řecku – na Evii, resp. na jejím severu. Turistický ruch je zde teprve na vzestupu a tak si zde budete moci svou dovolenou užívat plnými doušky. 
# Radost vám udělají především dlouhé a široké pláže. I kdyby do Pefki mířilo dvakrát více turistů než nyní, stále zde bude místa dost. Oblázkové nebo kamínkové pláže vykouzlí pohled na který budete dlouho vzpomínat – tedy pohled na křišťálově čisté modré moře. Vstup do moře je pozvolný a vlny zde moc velké nebývají. Relaxovat můžete buď na svém ručníku či podložce nebo si vyberete některý z místních barů a tzv. za konzumaci strávíte pohodlně celý den na lehátku.  Při procházce na přímořské promenádě si můžete vybrat z velkého množství taveren, restaurací, kaváren i barů. Najdete tu i nezbytné obchody se suvenýry a stánky se zmrzlinou. A pokud vyrazíte na takovou procházku navečer, uvidíte krásný západ slunce. Právě krásnými západy slunce je Pefki známé.   Budete-li chtít vedle odpočinku na pláži i trochu poznání, budete nadšeni. Těšit se můžete na historií nabité Atény, jako uprostřed Karibiku si budete připadat při návštěvě ostrova Lichadonisia a netradiční zážitek nabídnou přírodní termály, které vyvěrají na pláži ve městě Edipsos. Ostrov Evia toho nabízí k poznání opravdu hodně – budete nadšeni. Aktuální nabídku fakultativních výletů zvěřejníme před zahajením sezóny.
Vybavení
Wi-Fi připojení k internetu
Cena zahrnuje
ubytování na uvedený počet nocí letecká doprava (vč. tax a poplatků) transfer letiště – hotel – letiště služby českého delegáta pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (můžete si sjednat v cestovní kanceláři) pobytová taxa 0,5 euro/pokoj/noc – hradí se na místě
Poznamka
Kategorie dítě – do věku 17,99 let (platí pro přistýlku). Kategorie Infant – do věku 1,99 let – bez nároku na lůžko, stravu a samostatnou sedačku v letadle.

Podobné zájezdy

Antonia ***

destinace: Řecko, Evia - Pefki

termín:13.06. (Čt) - 20.06. (Čt) 2024 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: Bez stravy

Antonia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Experitour s.r.o. IČO: 24 221 414
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...