Dagmar Klepáčková CA Orchidea

  • +420 720 962 602
  • hostinne@ca-orchidea.cz

Drosia ***+

Termín:12.09. (Čt) - 19.09. (Čt) 2024

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1064986

Doprava:Letecky

Odletové místo:Brno

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 8 960 Kč

Popis zajezdu
Drosia O ubytování Studia Drosia představují příjemné ubytování, které je pouhých 150 metrů od moře a je velice dobře hodnoceno mezinárodními servery. Poloha a popis Studia Drosia se nachází ve druhé řadě, pouhých 150 metrů od moře. Budete tak ubytování ve skutečně klidné lokalitě. Na pobřežní promenádu to budete mít jen cca 100 metrů. Velice příjemné je také společné posezení, které se nachází v otevřeném přízemí. Během teplých letních dní jej určitě využijete. Studia Studia jsou vhodná až pro 4 osoby. Každé studio je vybaveno kuchyňským koutem se základním vybavením, lednicí a vařičem. Samozřejmostí je TV i vlastní koupelna s WC. Relaxovat můžete na balkoně, kde využijete k posezení stůl a židle. Služby Všechna studia v nabídce mají možnost bezplatného Wi-Fi připojení, za poplatek (cca 5 euro/den) pak můžete využívat digitální klimatizaci. Většina pláží je veřejná, lehátka a slunečníky jsou pronajímány za poplatek (cca 6 euro/den), případně za jiných podmínek (například výměnou za konzumaci). Každý den je vám k dispozici česky mluvící delegát.   Stravování Základní nabídka zájezdů pro letovisko Pefki je bez stravování. Díky blízkosti místních pekáren, supermarketu a trhu si jídlo zajistíte jednoduše sami. Pokud se však rozhodnete odpočinout si na dovolené od vaření, je možné si objednat zájezd se snídaní a využít naší partnerské restaurace v hotelu Galini. Řecká taverna, kde oceníte skvělou kuchyni i výhodnou lokaci. Najdete ji přímo v centru Pefki u pláže, od studií Antonia je vzdálená cca 450 metrů, od studií Dorosia pouhých cca 150 metrů.  Destinace Křišťálově modré moře, prostorné široké pláže, pozvolný vstup do moře a dechberoucí západy slunce. To jsou hlavní pojmenování, které bychom mohli přiřadit k letovisku Pefki. Pefki se nachází na druhém největším ostrově v Řecku – na Evii, resp. na jejím severu. Turistický ruch je zde teprve na vzestupu a tak si zde budete moci svou dovolenou užívat plnými doušky. 
# Radost vám udělají především dlouhé a široké pláže. I kdyby do Pefki mířilo dvakrát více turistů než nyní, stále zde bude místa dost. Oblázkové nebo kamínkové pláže vykouzlí pohled na který budete dlouho vzpomínat – tedy pohled na křišťálově čisté modré moře. Vstup do moře je pozvolný a vlny zde moc velké nebývají. Relaxovat můžete buď na svém ručníku či podložce nebo si vyberete některý z místních barů a tzv. za konzumaci strávíte pohodlně celý den na lehátku.  Při procházce na přímořské promenádě si můžete vybrat z velkého množství taveren, restaurací, kaváren i barů. Najdete tu i nezbytné obchody se suvenýry a stánky se zmrzlinou. A pokud vyrazíte na takovou procházku navečer, uvidíte krásný západ slunce. Právě krásnými západy slunce je Pefki známé.   Budete-li chtít vedle odpočinku na pláži i trochu poznání, budete nadšeni. Těšit se můžete na historií nabité Atény, jako uprostřed Karibiku si budete připadat při návštěvě ostrova Lichadonisia a netradiční zážitek nabídnou přírodní termály, které vyvěrají na pláži ve městě Edipsos. Ostrov Evia toho nabízí k poznání opravdu hodně – budete nadšeni. Aktuální nabídku fakultativních výletů zvěřejníme před zahajením sezóny.
Vybavení
Wi-Fi připojení k internetu
Cena zahrnuje
ubytování na uvedený počet nocí letecká doprava (vč. tax a poplatků) transfer letiště – hotel – letiště služby českého delegáta pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (můžete si sjednat v cestovní kanceláři) pobytová taxa 0,5 euro/pokoj/noc – hradí se na místě
Poznamka
Kategorie dítě – do věku 17,99 let (platí pro přistýlku). Kategorie Infant – do věku 1,99 let – bez nároku na lůžko, stravu a samostatnou sedačku v letadle.

Podobné zájezdy

Drosia ***+

destinace: Řecko, Evia - Pefki

termín:12.09. (Čt) - 19.09. (Čt) 2024 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Brno

strava: Bez stravy

Drosia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK Experitour s.r.o. IČO: 24 221 414
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...