Dagmar Klepáčková CA Orchidea

  • +420 720 962 602
  • hostinne@ca-orchidea.cz

Adventní Poznaň

Termín:09.12. (Čt) - 09.12. (Čt) 2021

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:983561

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 869 Kč

Poloha
Vyjeďte si s námi užít předvánoční čas v Poznani, které v hlasování o nejhezčí adventní trhy obsadilo třetí místo. Polské město se na celý měsíc oblékne do skoro až pohádkového šatu, který zdobí mnoho dřevných stánků s dárečky, dekoracemi, dobrotami i tradičními ozdobičkami. Pokud chcete zažít opravdu klasické vánoční chvíle, je Poznaň ideálním místem na výlet. 
Program
Odjezd v ranních hodinách. Po poledni příjezd do Poznaně. Následuje krátká prohlídka města s průvodcem, během které se dozvíte něco málo z bohaté historie tohoto pátého největšího polského města nacházejícího se na řece Wartě. Uvidíte Poznaňskou radnici, symbol města a skvost renezanční architektury, dále Palác Działyńských, ve kterém se nachází knihovna Polské akademie věd. Navštívíme katedrálu svatých apoštolů Petra a Pavla na Tumském ostrově, jež je kolébkou polského státu a polské církve, a je i pohřebištěm Piastovců - Měška I., Boleslava Chrabrého, Měška II., Kazimíra Obnovitele a Přemysla II. Dále bude k vidění kostel Panny Marie s hvězdnou klenbou nebo Psalterium. Procházku zakončíme na Plac Wolności, kde se konají vánoční trhy zvané v Poznain Betlémské. Stánky najdete i na náměstí Stary Rynek. Následuje osobní volno. Odjezd po 18:00. 
Cena zahrnuje
  • zpáteční jízdenku
  • 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
  • služby průvodce
Cena nezahrnuje
  • vstupy do objektů 
  • cestovní a úrazové pojištění 
Nástup / Výstup
Adventní trhy budou organizovány se zohledněním aktuální epidemiologické situace, která může mít vliv na podmínky konání trhů. Program zájezdu tak může být vlivem vládních opatření změněn.

NÁSTUPNÍ  MÍSTA:
PRAHA - 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
MLADÁ BOLESLAV - 6:15 čerpací stanicí OMV, Jičínská ulic
LIBEREC - 7:00 ul. U Nisy, Na Rybníčku

Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení min 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.

ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Podobné zájezdy

Adventní Poznaň

destinace: Polsko, Poznaň

termín:09.12. (Čt) - 09.12. (Čt) 2021 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Dle programu

Adventní Poznaň
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Vega Tour, s.r.o. IČO: 62917072
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...